Sdílet

Zpět

15. 11. 2016 21:10

JF2016 očima festivalových reportérů - Zlatá rafička Stanislavu Zindulkovi

Očima festivalových reportérů

"KDYBYCH NABOURAL, TAK MÁM NÁHRADNÍ VOLANT"

Další Zlatá rafička byla předána výbornému herci Stanislavu Zindulkovi. Mělo tu pravou šťávu a hlavně humor. Nikdy jsem si nemyslela, že pan Zindulka je tak pohotový a vtipný člověk. Přesto, že mu moderátor položil obyčejnou otázku, vždy vtipně odpověděl.

Tajnými hosty pro pana Zindulku byli: jeho syn, Jakub Zindulka, spolužák režisér Václav Vorlíček a jeho studenti Jitka Švandová-Morávková a Steve Lichtag, který si pro svého učitele připravil dárek v podobě žraločího zubu. Všichni hosté byli moc milí a příjemní. Musela jsem se usmívat, protože ta atmosféra působila i na mě.

Pan Zindulka má rád vážnou hudbu a proto celé předávání zpestřovaly hudební vložky bratrů Hradeckých a mladého houslisty Ladislava Tichého. Všichni hudebníci měli veliký talent a jsem si jistá, že udělali panu Zindulkovi ohromnou radost.

Celou dobu jsem se smála spolu s plným sálem nadšených diváků. Cena Zlatá rafička mu patří plným právem. Pane Zindulko, jsem ráda, že jsem vás mohla poznat jinak, než jen v roli na televizní obrazovce.

Foto a text: Eliška Brejchová, festivalová reportérka