Poděkování Juniorfestu za skvělý program

K rukám ředitelky spolku přišlo v letošním roce hned několik poděkování za konání festivalu, který se uskutečnil i přes sílící další vlnu koronavirové pandemie. Otiskujeme alespoň jedno z těchto poděkování. Zároveň děkujeme za přízeň a pochvalná slova.

tým JUNIORFESTufestivalový tým

18. 11. 2021

Na programu byla animovaná večerníčková pohádka „Kdopak by se čertů bál“, kterou velmi pěkně namluvil a písně nazpíval herec Ivan Trojan.
Děti zhlédly pět večerníčkových příběhů, kde čerti, pod vedením čertovského dědy Černoprska, napravovali nezbedníky.

Každý příběh byl pro děti poučný a poukazoval na nepěkné chování dětí i dospělých, které se nevyplácí a je třeba jej pekelně potrestat. Ale jak už to v pohádkách bývá, nakonec vše dobře dopadlo.

Režisérem této pohádky je Jiří P. Miška, o hudbu se postaral Zdeněk Barták a oba tito pánové se společně s námi zúčastnili promítání a po celou dobu sledovali, jak se dětem příběhy líbí. A dětem se opravdu líbily. Smály se vtipným scénkám a pobrukovaly si líbivou melodii písní. Na závěr zněl sálem veliký aplaus, který oba autory velice potěšil.

Děkujeme KKC Přeštice za možnost zúčastnit se letošního již 14. MFF pro děti a mládež a za zprostředkování autobusové dopravy.

Pedagogický sbor ZŠ a MŠ Horšice

Nahoru